Koberec CHEAP PP CRM J313B černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 362 Kč
Cheap je kolekce koberců a běhounů vyrobených z polypropylenových vláken. Tyto koberce a běhouny se vyznačují především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastické a odolné proti... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 362 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Cheap je kolekce koberců a běhounů vyrobených z polypropylenových vláken. Tyto koberce a běhouny se vyznačují především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastické a odolné proti deformaci. Čistí se velmi snadno, včetně vysávání a mokrého mytí. Mají také vysoký koeficient tepelné vodivosti, takže se dají použít v místnostech s podlahovým topením. Kolekce CHEAP obsahuje širokou škálu klasických i moderních vzorů včetně geometrických, květinových a perských.
▪ výška vlasu :. Cca 8 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,35 kg / m2
▪ materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | CHEAP |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Černá | Černá — Moderní koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: CHEAP | CHEAP — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Moderní koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |