Koberec Chic 176 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 640 Kč
Nevšední a zároveň moderní design koberce dotvoří každou místnost a podtrhne individuální životní styl. Fascinující souhra abstraktních a melírovaných struktur zvýrazní každou místnost. Je vyroben z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 640 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Nevšední a zároveň moderní design koberce dotvoří každou místnost a podtrhne individuální životní styl. Fascinující souhra abstraktních a melírovaných struktur zvýrazní každou místnost. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Díky vlastnostem nenáročným na údržbu se hodí téměř do každého obytného prostoru.
▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,95 kg/m2
▪ Materiál: Směs polypropylen-polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Chodba,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Chic |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x300 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 300 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 300 cm | 300 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Chic | Chic — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x300 cm | 80x300 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Chodba,Ložnice | Obývací pokoj,Chodba,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |