Koberec Clouds 0218A bílý / žlutý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 857 Kč
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Materiál: 30% polypropylen, 30% polyester, 40%... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 857 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky moderních koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Materiál: 30% polypropylen, 30% polyester, 40% bavlna
Celková hmotnost: 1,50 kg/m2
Výška vlasu: 8 mm
Parametry
| Barva | Bíla,Šedá,Žlutá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor,Pruhované vzory |
| Kolekce | Clouds |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 76x150 cm |
| šířka | 76 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Šedá,Žlutá | Bíla,Šedá,Žlutá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Clouds | Clouds — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,polyester,polypropylen | bavlna,polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 76x150 cm | 76x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 76 cm | 76 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor,Pruhované vzory | Moderní vzor,Pruhované vzory — Moderní koberce |