Koberec CLOVER modrý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 17 506 Kč
Koberec je vyroben z Polyesteru a díky tomu je na dotek velmi příjemný. Má různou délku vlasu a tudíž dodává dojem multidimenzionality. Podklad koberce je jemně protiskluzový. ▪ výška vlasu :. Cca 9... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 17 506 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec je vyroben z Polyesteru a díky tomu je na dotek velmi příjemný. Má různou délku vlasu a tudíž dodává dojem multidimenzionality. Podklad koberce je jemně protiskluzový.
▪ výška vlasu :. Cca 9 mm
▪ materiál: Polyester
Parametry
| Barva | Modrá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
| Kolekce | Clover |