Koberec Clover tmavě šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 568 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám nabízí možnost vybrat si koberec,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 568 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Široká nabídka vám nabízí možnost vybrat si koberec, který se bude hodit do stylu interiéru, který máte doma.
▪ Výška vlasu: 4 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,20 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyamid
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Clover |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 67x120 cm |
| šířka | 67 cm |
| délka | 120 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Clover | Clover — Moderní koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Moderní koberce |
| Rozměr: 67x120 cm | 67x120 cm — Moderní koberce |
| šířka: 67 cm | 67 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |