Koberec COLORADO 2512A šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 632 Kč
Kolekce koberců Colorado jistě zaujme ty, kteří hledají klasické vzory a nejvyšší kvalitu. Koberce Colorado se vyznačují klasickým designem připomínajícím tradiční perské koberce. Kolekce obsahuje... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 632 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Colorado jistě zaujme ty, kteří hledají klasické vzory a nejvyšší kvalitu. Koberce Colorado se vyznačují klasickým designem připomínajícím tradiční perské koberce. Kolekce obsahuje širokou škálu velikostí, barev a vzorů, ze kterých si můžete vybrat.
▪ výška vlasu :. Cca 10 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,25 kg / m2
▪ materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Colorado |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Orientální koberce |
| délka: 100 cm | 100 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Colorado | Colorado — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x100 cm | 60x100 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |