Koberec COMFORT CMF 503 stříbrný
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 041 Kč
Koberec COMFORT bude skvělým doplňkem každého obývacího pokoje, ložnice či kuchyně. Díky zajímavým vzorům a příjemným barvám zapadne do různých stylů interiéru. Koberec má měkký, na dotek velmi... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 4 041 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec COMFORT bude skvělým doplňkem každého obývacího pokoje, ložnice či kuchyně. Díky zajímavým vzorům a příjemným barvám zapadne do různých stylů interiéru. Koberec má měkký, na dotek velmi příjemný vlas. Je vyroben z kvalitního materiálu, díky kterému je odolný vůči poškození a vyblednutí. ▪ Výška vlasu: 16 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 1,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Comfort |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Comfort | Comfort — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Jednobarevné koberce |