Koberec COZY 8871 Marble šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 676 Kč
Moderní koberec COZY má atraktivní design. Je velmi příjemný na dotek a zároveň vyniká svou měkkostí. ▪ výška vlasu :. Cca 10 až 15 mm ▪ Celková hmotnost :. Cca 2,20 kg / m2 ▪ materiál Polypropylen... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 676 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní koberec COZY má atraktivní design. Je velmi příjemný na dotek a zároveň vyniká svou měkkostí.
▪ výška vlasu :. Cca 10 až 15 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 2,20 kg / m2
▪ materiál Polypropylen Polyester
Parametry
| Barva | Bíla,Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | Cozy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 140x190 cm |
| šířka | 140 cm |
| délka | 190 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Šedá,Černá | Bíla,Šedá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 190 cm | 190 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Cozy | Cozy — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 140x190 cm | 140x190 cm — Moderní koberce |
| šířka: 140 cm | 140 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |