Koberec DE LUXE 2087 Jodelka Chevron vintage - zlatý / šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 892 Kč
Kolekce DE LUXE je mimořádně stylová. Koberec z této kolekce ve vašem interiéru bude vypadat opravdu výjimečně. Navíc je vyroben z velmi kvalitního materiálu odolného vůči poškození. ▪ Výška vlasu: 7... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 892 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce DE LUXE je mimořádně stylová. Koberec z této kolekce ve vašem interiéru bude vypadat opravdu výjimečně. Navíc je vyroben z velmi kvalitního materiálu odolného vůči poškození.
▪ Výška vlasu: 7 až 12 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2 kg / m2
▪ materiál 100% Polyester
Parametry
| Barva | Zlatá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | De Luxe |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Zlatá,Šedá | Zlatá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: De Luxe | De Luxe — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Moderní koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj | Ložnice,Obývací pokoj — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |