Koberec Desert pásky, šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 724 Kč
Kolekce koberců Desert je praktická a stylová volba pro interiér i exteriér. Koberec vyrobený technikou plochého tkaní je odolný vůči vodě, UV záření, deformacím a vyblednutí. Jednoduše se udržuje,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 724 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 1 177 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Desert je praktická a stylová volba pro interiér i exteriér. Koberec vyrobený technikou plochého tkaní je odolný vůči vodě, UV záření, deformacím a vyblednutí. Jednoduše se udržuje, nepohlcuje prach ani roztoči, což ocení alergici i majitelé domácích mazlíčků. Jemné motivy s jemnými vzory dodávají koberci eleganci a flexibilitu pro různé styly. Certifikát Oeko Tex Standard 100 garantuje bezpečnost použitých materiálů. Koberec Desert je skvělou volbou pro oživení každého prostoru.▪ Celková tloušťka: 5 mm
▪ Celková váha: 1,3 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Certifikát: Oeko Tex standard 100
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Desert |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
| Celková výška | 7 mm |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Podklad | Polypropylen |
| Země původu | Turecko |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 150 cm |