Koberec DIAMOND 01 růžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 000 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Spodek koberce je protiskluzový takže vám nebude klouzat... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 000 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. Spodek koberce je protiskluzový takže vám nebude klouzat po podlaze. Koberec lze prát v pračce na 30°C.
▪ Výška vlasu: Cca 5 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester - bavlna
Parametry
| Barva | Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | bavlna,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Pratelný,Vhodný pro podlahové topení,Protiskluzový |
| Vzor | Pruhované vzory |
| Kolekce | Diamond |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Růžová | Růžová — Moderní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Diamond | Diamond — Moderní koberce |
| Materiál: bavlna,polyester | bavlna,polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory | Pruhované vzory — Moderní koberce |