Koberec DISTIN 0833A Boho / vintage, granátový / modrý / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 738 Kč
Koberce z kolekce DISTIN budou skvělým doplňkem každého interiéru. Jsou vyráběny v zajímavých barvách a tradičních i moderních vzorech. Koberce z této kolekce budou skvělou volbou do každé ložnice či... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 738 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce DISTIN budou skvělým doplňkem každého interiéru. Jsou vyráběny v zajímavých barvách a tradičních i moderních vzorech. Koberce z této kolekce budou skvělou volbou do každé ložnice či obývacího pokoje. Koberce jsou vyrobeny z polypropylenové příze Heat Set Frise, díky čemuž vám poslouží mnoho let. Tato vlákna se vyznačují vysokou odolností vůči oděru a deformaci.
▪ Výška vlasu: 6 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 1,60 kg/m2 ▪ Materiál: polypropylen, polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | DISTIN |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Modrá,Šedá | Krémová,Modrá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: DISTIN | DISTIN — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |