Koberec DKNY PURE ANGLES CAMEL
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 720 Kč
Koberce přinášejí elegantní, nadčasový vzhled, který dodá každému prostoru teplý a útulný charakter. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost a dlouhou životnost. Koberce... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 720 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce přinášejí elegantní, nadčasový vzhled, který dodá každému prostoru teplý a útulný charakter. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost a dlouhou životnost. Koberce vynikají svojí jemnou texturou a sofistikovanými barvami, které zapadnou různých interiérů.▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: cca 3 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Hnědá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | DKNY PURE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 114x175 cm |
| šířka | 114 cm |
| délka | 175 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Hnědá,Krémová | Hnědá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 175 cm | 175 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: DKNY PURE | DKNY PURE — Moderní koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 114x175 cm | 114x175 cm — Moderní koberce |
| šířka: 114 cm | 114 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |