Koberec DKNY PURE MULTI WEAVE CAMEL
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 19 281 Kč
Koberce přinášejí elegantní, nadčasový vzhled, který dodá každému prostoru teplý a útulný charakter. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost a dlouhou životnost. Koberce... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 19 281 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce přinášejí elegantní, nadčasový vzhled, který dodá každému prostoru teplý a útulný charakter. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují odolnost a dlouhou životnost. Koberce vynikají svojí jemnou texturou a sofistikovanými barvami, které zapadnou různých interiérů.▪ Výška vlasu: 10 mm
▪ Celková hmotnost: cca 2,95 kg/m2
▪ Materiál: 71 % polyester, 29 % vlna
Parametry
| Barva | Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba),Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester,vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Pruhované vzory,3D vzor |
| Kolekce | DKNY PURE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 122x183 cm |
| šířka | 122 cm |
| délka | 183 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová | Krémová — Moderní koberce |
| délka: 183 cm | 183 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: DKNY PURE | DKNY PURE — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,vlna | polyester,vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 122x183 cm | 122x183 cm — Moderní koberce |
| šířka: 122 cm | 122 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Vzor: Pruhované vzory,3D vzor | Pruhované vzory,3D vzor — Moderní koberce |