Koberec DKNY PURE PATTERNS ivory
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 395 Kč
Kolekce DKNY PURE PATTERNS přináší moderní koberce, které spojují eleganci s praktičností. Jejich sofistikované vzory a kvalitní materiály dodávají interiéru stylový vzhled, zatímco příjemná textura... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 8 395 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce DKNY PURE PATTERNS přináší moderní koberce, které spojují eleganci s praktičností. Jejich sofistikované vzory a kvalitní materiály dodávají interiéru stylový vzhled, zatímco příjemná textura zajišťuje pohodlí při každém kroku. Tyto koberce jsou navrženy tak, aby harmonicky doplňovaly různé typy interiérů – od minimalistických až po luxusní prostory. Díky nadčasovému designu a preciznímu zpracování jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení estetiky a funkčnosti. Nechte se okouzlit kolekcí DKNY PURE PATTERNS a dopřejte svému domovu jedinečný charakter. ▪ Výška vlasu: 8 mm
▪ Celková váha: 1 kg/m²
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | DKNY PURE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 114x175 cm |
| šířka | 114 cm |
| délka | 175 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Béžová | Krémová,Béžová — Moderní koberce |
| délka: 175 cm | 175 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: DKNY PURE | DKNY PURE — Moderní koberce |
| Materiál: vlna | vlna — Moderní koberce |
| Rozměr: 114x175 cm | 114x175 cm — Moderní koberce |
| šířka: 114 cm | 114 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |