Koberec DOMINGO 172 béžový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 944 Kč
Koberec Domingo je měkký a příjemný na dotek, má hrubý, měkký vlas v melanžovém barevném schématu s odstíny béžové a krémové a podložku s plstěnou úpravou. Měkká a pružná vlákna řezaného saského... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 944 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec Domingo je měkký a příjemný na dotek, má hrubý, měkký vlas v melanžovém barevném schématu s odstíny béžové a krémové a podložku s plstěnou úpravou. Měkká a pružná vlákna řezaného saského vlasu zajišťují, že polyesterový koberec si zachová své zářivé barvy po mnoho let bez vyblednutí vlivem UV záření. Každý vlas koberce se skládá ze dvou nití zkroucených do spirály. Každá z těchto dvou nití má odlišnou barvu, což vytváří v kopu melanžový efekt. ▪ Celková tloušťka: 12,5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,85 kg/m²
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Hustota tkaní: 140 225 bodů/m²
▪ Luxusní třída: LC 2
▪ Původ: Nizozemsko
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | DOMINGO |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: DOMINGO | DOMINGO — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně | Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |