Koberec DREAM 18409/129
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 194 Kč
Kolekce Dream je v klidných pastelových barvách. Jedinečné vzory inspirované letními akcenty se hodí do každého interiéru. Jsou vyrobeny z vlákna, které je předem tepelně upraveno, díky čemuž jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 194 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Dream je v klidných pastelových barvách. Jedinečné vzory inspirované letními akcenty se hodí do každého interiéru. Jsou vyrobeny z vlákna, které je předem tepelně upraveno, díky čemuž jsou příjemné na dotek, elastické a zároveň si zachovávají barevnou stálost a jsou odolné vůči opotřebení. Kolekce vytvořená is ohledem na nejmenší, vtipné a přátelské dětské vzory ozdobí každý dětský pokojíček. Materiál: 100% polypropylen
Celková hmotnost: 2,10 kg/m2
Výška vlasu: 8,50 mm
Parametry
| Barva | Bíla,Růžová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | DREAM |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 240x340 cm |
| šířka | 240 cm |
| délka | 340 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Růžová,Šedá | Bíla,Růžová,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 340 cm | 340 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: DREAM | DREAM — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 240x340 cm | 240x340 cm — Moderní koberce |
| šířka: 240 cm | 240 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |