Koberec DUKE 51558 krémový / modrý, geometrický / vintage / třásně
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 198 Kč
Koberce z kolekce DUKE zapadnou díky svému jednoduchému a zároveň modernímu designu do různých stylů interiéru. Koberce z této kolekce jsou na dotek příjemné a měkké a díky neutrálním barvám působí... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 198 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce DUKE zapadnou díky svému jednoduchému a zároveň modernímu designu do různých stylů interiéru. Koberce z této kolekce jsou na dotek příjemné a měkké a díky neutrálním barvám působí mimořádně exkluzivně. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zaručuje jejich trvanlivost a odolnost. Koberce mají certifikát OEKO-TEX.
▪ Výška vlasu: cca 10 mm
▪ Celková hmotnost: cca 2,10 kg/m2
▪ Materiál: polypropylen, polyester
Parametry
| Barva | Krémová,Modrá,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Abstraktní vzory |
| Kolekce | DUKE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Modrá,Šedá | Krémová,Modrá,Šedá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: DUKE | DUKE — Moderní koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Abstraktní vzory | Abstraktní vzory — Moderní koberce |