Koberec Dywilan Moon Mamluk Silver
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 16 576 Kč
Moon je jedinečná kolekce koberců s krásnou barevnou paletou inspirovanou hvězdnou oblohou. Dominují teplé béžové, hnědé, šedé a tmavě modré akcenty, které dokonale zapadnou do různých stylů... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 16 576 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moon je jedinečná kolekce koberců s krásnou barevnou paletou inspirovanou hvězdnou oblohou. Dominují teplé béžové, hnědé, šedé a tmavě modré akcenty, které dokonale zapadnou do různých stylů interiéru. Kolekce obsahuje orientální vzory i moderní, abstraktní motivy. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitního materiálu, díky kterému jsou odolné a nenáročné na údržbu.
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,50 kg/m2
▪ Materiál: 100% vlna
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | vlna |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Mamluk |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |