Koberec Efor Shaggy 3419 Orange
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 458 Kč
Dopřejte si maximální pohodlí s oranžovým kusovým kobercem Efor Shaggy, který zaujme svým hebkým a nadýchaným povrchem. Tento luxusní koberec je vyroben ze 100% polypropylenu, díky čemuž je nejen... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 458 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dopřejte si maximální pohodlí s oranžovým kusovým kobercem Efor Shaggy, který zaujme svým hebkým a nadýchaným povrchem. Tento luxusní koberec je vyroben ze 100% polypropylenu, díky čemuž je nejen měkký, ale také odolný a snadno udržovatelný.
Jeho dlouhý a hustý vlas je ideální zejména do ložnic a oddechových zón, kde vás každý den potěší příjemným dotekem při vstávání i před spaním. Univerzální oranžová barva navíc krásně zapadne do jakéhokoli interiéru a dodá mu teplou a útulnou atmosféru.
▪ Výška vlasu: 30 mm
▪ Celková výška: 32 mm
▪ Celková hmotnost: 1,60 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Efor Shaggy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x115 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 115 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 115 cm | 115 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Efor Shaggy | Efor Shaggy — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 60x115 cm | 60x115 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |