Koberec Elle Decoration GALLERY Pigment světle šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 268 Kč
Koberce GALLERY jsou dokonalou kombinací pohodlí a stylu. Jejich hustý a měkký vlas v moderním provedení vytváří příjemnou atmosféru a zve vás k odpočinku. Jemné barevné kontrasty zajišťují, že tento... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 268 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce GALLERY jsou dokonalou kombinací pohodlí a stylu. Jejich hustý a měkký vlas v moderním provedení vytváří příjemnou atmosféru a zve vás k odpočinku. Jemné barevné kontrasty zajišťují, že tento huňatý koberec dokonale ladí s téměř jakýmkoli interiérovým stylem. Díky kvalitnímu zpracování a syntetickým vláknům je mimořádně odolný a zároveň nenáročný na údržbu. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Celková tloušťka: 18 mm
▪ Hmotnost: 1,60 kg/m²
▪ Působivý 3D efekt dodává koberci hloubku a dynamiku, čímž vytváří jedinečný vizuální zážitek v každém interiéru
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Vyroben v Egyptě – zemi s bohatou tradicí ve zpracování textilií, což zaručuje kvalitu a precizní řemeslné provedení
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Moderní vzor |
| Kolekce | Gallery |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x280 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 280 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní koberce |
| délka: 280 cm | 280 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Gallery | Gallery — Moderní koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Moderní koberce |
| Rozměr: 200x280 cm | 200x280 cm — Moderní koberce |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Moderní vzor | 3D vzor,Moderní vzor — Moderní koberce |