Koberec Elle Decoration NEW YORK Panglao krémový / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 796 Kč
Kolekce NEW YORK přináší moderní a sofistikovaný styl, který dokonale zapadne do současných interiérových trendů. Vysoký vzhled a precizně propracované detaily dodávají koberci elegantní charakter,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 796 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 2 097 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce NEW YORK přináší moderní a sofistikovaný styl, který dokonale zapadne do současných interiérových trendů. Vysoký vzhled a precizně propracované detaily dodávají koberci elegantní charakter, zatímco jeho krátký vlas zajišťuje mimořádnou měkkost a příjemný pocit při chůzi. Díky kvalitnímu zpracování jsou koberce z této kolekce mimořádně odolné a nenáročné na údržbu, což je činí ideální volbou pro každodenní použití. Perfektní kombinace komfortu, praktičnosti a stylu pro tvůj interiér! Specifikace:
▪ Materiál: 40% polyester, 60% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 14 mm
▪ Hmotnost: 1,75 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Bílá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | 3D vzor,Geometrické vzory |
| Kolekce | NEW YORK |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
| Celková váha | 1750 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | juta |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Belgie |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 14 mm |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 150 cm |