Koberec Elle Decoration Perles Tourmaline bílý / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 897 Kč
Kolekce Perles spojuje luxus a praktičnost. Měkký koberec s jemným leskem dodává interiéru elegantní vzhled. Díky syntetickým vláknům je odolný, snadno se udržuje a kompatibilní s podlahovým topením... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 1 897 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 2 008 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Perles spojuje luxus a praktičnost. Měkký koberec s jemným leskem dodává interiéru elegantní vzhled. Díky syntetickým vláknům je odolný, snadno se udržuje a kompatibilní s podlahovým topením i robotickým vysavačem. Stylová volba pro moderní bydlení! Specifikace:
▪ Materiál: 75% polypropylen, 25% polyester
▪ Celková tloušťka: 9 mm
▪ Hmotnost: 2,15 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Egypt
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen,polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Perles |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x240 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 240 cm |
| Celková váha | 2150 g/m2 |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Podklad | Latex |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Země původu | Egypt |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Běhoun |
| Celková výška | 9 mm |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 240 cm |