Koberec ESSENCE P113A 2 béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 925 Kč
Koberce Essence jistě osloví lidi, kteří hledají měkké a na dotek příjemné koberce s hustým huňatým vlasem. Koberce Essence jsou vyrobeny z nejkvalitnější polypropylenové příze Calping Frize.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 925 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Essence jistě osloví lidi, kteří hledají měkké a na dotek příjemné koberce s hustým huňatým vlasem. Koberce Essence jsou vyrobeny z nejkvalitnější polypropylenové příze Calping Frize. Technologie tepelné stabilizace polypropylenové příze ve dvou točených nitích dodává kobercům Essence jedinečný vzhled podobný přírodnímu vlněnému rounu. Jsou odolné a snadno se udržují v čistotě. Snadno se přizpůsobí ložnici nebo obýváku, přičemž si vyberete i správnou velikost.
▪ výška: 40 mm
▪ Celková hmotnost:. Cca 1,50 kg/m2
▪ materiál 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | ESSENCE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Shaggy Koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Shaggy Koberce |
| Barva: Béžová | Béžová — Shaggy Koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Shaggy Koberce |
| Kolekce: ESSENCE | ESSENCE — Shaggy Koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Shaggy Koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Shaggy Koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Shaggy Koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Shaggy Koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Shaggy Koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Shaggy Koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Shaggy Koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Shaggy Koberce |