Koberec Eternity 67 béžový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 712 Kč
Eternity je kolekce moderních koberců s vlasem typu saxon, vyrobených z polypropylenové příze. Filcový podklad zajišťuje pohodlí, tlumí hluk a zlepšuje izolaci. Koberec je hypoalergenní, snadno se... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 712 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Eternity je kolekce moderních koberců s vlasem typu saxon, vyrobených z polypropylenové příze. Filcový podklad zajišťuje pohodlí, tlumí hluk a zlepšuje izolaci. Koberec je hypoalergenní, snadno se udržuje, odolává UV záření a zachovává barvy i při intenzivním používání. Ideální řešení do obýváků, ložnic a dětských pokojů. Specifikace:
▪ Celková tloušťka: 11 mm
▪ Celková hmotnost: 1,41 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní: 88 200 bodů/m2
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Eternity |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Eternity | Eternity — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |