Koberec ETON tyrkys
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 792 Kč
Koberce z kolekce ETON jsou krásné, měkké, vyráběné v moderních barvách s obšitou stranou. Koberce jsou určeny k použití nejen do obývacího pokoje ale i do koupelny, toalety či do předsíně. Jsou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 792 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce ETON jsou krásné, měkké, vyráběné v moderních barvách s obšitou stranou. Koberce jsou určeny k použití nejen do obývacího pokoje ale i do koupelny, toalety či do předsíně. Jsou vyrobeny z kvalitního poplypropylénu což znamená že se snadno čistí a udržují. Možnost použití na podlahové topení.
▪ Celková tloušťka: Cca 11 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,60 kg / m2
▪ materiál: 100% Polypropylen
Chcete individuální rozměr koberce na míru? - Není problém. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Vybrané koberce Vám dodáme přesně podle vašich představ.
Parametry
| Barva | Tyrkysová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Eton |
| Tvar | Čtverec,Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Tyrkysová | Tyrkysová — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Eton | Eton — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Čtverec,Obdélník | Čtverec,Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj | Kuchyně,Ložnice,Obývací pokoj — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |