Koberec EUFRAT ESM C645A černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 840 Kč
Kolekce EUFRAT se vyznačuje především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastické a odolné proti deformaci. Čistí se velmi snadno, včetně vysávání a mokrého mytí v šamponech. Mají... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 840 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce EUFRAT se vyznačuje především velmi vysokou otěruvzdorností, jejich vlákna jsou elastické a odolné proti deformaci. Čistí se velmi snadno, včetně vysávání a mokrého mytí v šamponech. Mají také vysokou tepelnou vodivost, takže se dají použít v místnostech s podlahovým topením. Kolekce Eufrat obsahuje širokou škálu klasických a orientálních vzorů, v různých velikostech a široké škále barev. Díky tomu si každý najde ten správný vzor a odstín pro sebe. Jsou ideální pro obývací pokoje, kuchyně, chodby a ložnice.
▪ výška vlasu :. Cca 8 mm
▪ Celková hmotnost :. Cca 1,30 kg / m2
▪ materiál: polypropylen
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | EUFRAT |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Černá | Černá — Orientální koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: EUFRAT | EUFRAT — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Orientální koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |