Koberec EXCELLENCE 141 černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 239 Kč
Koberec EXCELLENCE je vyroben z polypropylenu, díky čemuž je trvanlivý, odolný vůči poškození a příjemný na dotek. ▪ Výška vlasu: 9 mm ▪ Celková hmotnost: 1700 g/m2 ▪ Materiál: 100% Polypropylen Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 239 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec EXCELLENCE je vyroben z polypropylenu, díky čemuž je trvanlivý, odolný vůči poškození a příjemný na dotek.
▪ Výška vlasu: 9 mm
▪ Celková hmotnost: 1700 g/m2
▪ Materiál: 100% Polypropylen
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | EXCELLENCE |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x150 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Černá | Černá — Jednobarevné koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: EXCELLENCE | EXCELLENCE — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x150 cm | 100x150 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Obývací pokoj,Ložnice | Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |