Koberec EXPERIENCE 3D mramor, šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 531 Kč
Akrylové koberce kolekce EXPERIENCE jsou vyrobeny ze 100% akrylové příze, která jim dodává hustý, měkký a příjemný povrch. Díky originálnímu designu a bohaté barevnosti jsou ideální volbou pro ty,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 6 531 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Akrylové koberce kolekce EXPERIENCE jsou vyrobeny ze 100% akrylové příze, která jim dodává hustý, měkký a příjemný povrch. Díky originálnímu designu a bohaté barevnosti jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají estetiku i praktičnost. Nepřitahují prach, neelektrizují se a jsou odolné vůči plísním, roztočům či skvrnám. Navíc si dlouhá léta zachovávají své syté barvy a snadno se udržují. Perfektní řešení pro moderní interiér s nádechem pohodlí. ▪ Výška vlasu: 11 mm
▪ Váha: 3 kg/m²
▪ Hustota tkaní: 700 000 bodů/m²
▪ Materiál: 100% akryl
Parametry
| Barva | Šedá,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | akryl |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | 3D vzor,Abstraktní vzory |
| Kolekce | Dyw Experience Y196A |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Šedá,Krémová | Šedá,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Dyw Experience Y196A | Dyw Experience Y196A — Moderní koberce |
| Materiál: akryl | akryl — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: 3D vzor,Abstraktní vzory | 3D vzor,Abstraktní vzory — Moderní koberce |