Koberec Fancy 805 růžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 461 Kč
Jednoduchý jednobarevný koberec se zapracovanou lesklou přízí se hodí do každého stylu zařízení. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Díky vlastnostem nenáročným na údržbu se hodí téměř do... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 461 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduchý jednobarevný koberec se zapracovanou lesklou přízí se hodí do každého stylu zařízení. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Díky vlastnostem nenáročným na údržbu se hodí téměř do každého obytného prostoru.
▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Fancy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x160 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Růžová | Růžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 160 cm | 160 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Fancy | Fancy — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 120x160 cm | 120x160 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Jednobarevné koberce |