Koberec Fancy 805 šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 940 Kč
Jednoduchý jednobarevný koberec se zapracovanou lesklou přízí se hodí do každého stylu zařízení. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Díky vlastnostem nenáročným na údržbu se hodí téměř do... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 940 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednoduchý jednobarevný koberec se zapracovanou lesklou přízí se hodí do každého stylu zařízení. Je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Díky vlastnostem nenáročným na údržbu se hodí téměř do každého obytného prostoru.
▪ Výška vlasu: 12 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Chodba,Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Fancy |
| Tvar | Kruh |
| Rozměr | 160 cm kruh |
| šířka | 1 cm |
| délka | 290 cm |