Koberec FD Sensi Arlo tmavě béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 384 Kč
Koberec je vyroben z kvalitního polypropylenu, který zajišťuje odolnost vůči opotřebení a snadnou údržbu. Díky kompaktnímu zpracování působí elegantně a prakticky, přičemž si zachovává příjemný pocit... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 384 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec je vyroben z kvalitního polypropylenu, který zajišťuje odolnost vůči opotřebení a snadnou údržbu. Díky kompaktnímu zpracování působí elegantně a prakticky, přičemž si zachovává příjemný pocit při doteku. Jemný vlas a husté tkaní dodávají koberci moderní vzhled a stabilitu, čímž se stává vhodným doplňkem do různých typů interiérů. Parametry:
▪ Výška vlasu: 4 mm
▪ Celková výška: 6 mm
▪ Celková hmotnost: 1,69 kg/m²
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní : 240 000 bodů/m²
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | FD Sensi |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: FD Sensi | FD Sensi — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |