Koberec Fiesta Ornament černý / zlatý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 726 Kč
Koberce z kolekce Fiesta jsou zajímavou nabídkou pro lidi, kteří oceňují klasický vintage design. Vlas koberce je vyroben z polyesteru s potiskem, díky čemuž jsou barvy mimořádně živé a intenzivní.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 726 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 1 057 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Fiesta jsou zajímavou nabídkou pro lidi, kteří oceňují klasický vintage design. Vlas koberce je vyroben z polyesteru s potiskem, díky čemuž jsou barvy mimořádně živé a intenzivní. Skvěle doplní dekoraci obývacího pokoje, jídelny nebo pokoje pro hosty v klasickém i moderním interiéru. Koberce z této kolekce mají certifikát Oeko-Tex Standard 100. Ostatní informace
Materiál: 100% polyester
Celková tloušťka: 5 mm
Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Fiesta |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
| Celková váha | 1200 g/m2 |
| Využití | Vnitřní |
| Třásně | Bez třásní |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ vlasu | Střižený (příjemný, praktický) |
| Třída kvality | Zlatá střední cesta |
| Styl | Moderní |
| Specifikace materiálu | Polyester |
| Další vlastnosti | Měkký - příjemný na dotyk |
| Specifikace barvy | Černá se zlatými prvky |
| Podklad | Bez podkladu |
| Celková výška | 7 mm |
| Šířka | 80 cm |
| Délka | 150 cm |