Koberec FLAT BEAUTY Neon city
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 947 Kč
Proměňte dětský pokoj na futuristický svět s tímto poutavým kobercem, který zobrazuje neonově osvětlené město v nočních tónech modré a fialové. Ideální pro děti a teenagery, kteří milují moderní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 947 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Proměňte dětský pokoj na futuristický svět s tímto poutavým kobercem, který zobrazuje neonově osvětlené město v nočních tónech modré a fialové. Ideální pro děti a teenagery, kteří milují moderní design, sci-fi motivy nebo prostě sní o životě v dynamické metropoli. ▪ Výška vlasu: 6 mm
▪ Celková hmotnost: 1,00 kg/m2
▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Modrá,Černá,Fialová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Dětský pokoj,Obývací pokoj,Ložnice,Kuchyně |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | FLAT BEAUTY |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 100x160 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 160 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro teenagery |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro teenagery |
| Barva: Modrá,Černá,Fialová | Modrá,Černá,Fialová — Koberce pro teenagery |
| délka: 160 cm | 160 cm — Koberce pro teenagery |
| Kolekce: FLAT BEAUTY | FLAT BEAUTY — Koberce pro teenagery |
| Materiál: polyester | polyester — Koberce pro teenagery |
| Rozměr: 100x160 cm | 100x160 cm — Koberce pro teenagery |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Koberce pro teenagery |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro teenagery |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro teenagery |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro teenagery |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Koberce pro teenagery |