Koberec Floorlux sizal flat 48663/120 terakotový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 233 Kč
Koberec z kolekce FLOORLUX sizal flat je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 233 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce FLOORLUX sizal flat je perfektní koberec pro ty, který si touží netradičním způsobem ozvláštnit atmosféru domova. Kromě toho také překvapí dobrou kvalitou, vysokou odolností a snadnou údržbou. Navíc je možné ho umístit i do venkovních prostorů (balkon, terasa).
▪ výška vlasu: Cca 6 mm
▪ celková hmotnost: Cca 1,20 kg / m2
▪ materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Oranžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen,sisal |
| Umístění | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Flat |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Oranžová | Oranžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Flat | Flat — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen,sisal | polypropylen,sisal — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější | Ložnice,Obývací pokoj,Kuchyně,Vnější — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |