Koberec FLUFFY šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 727 Kč
Koberce Fluffy je kolekce huňatých koberců, jejichž vlas je vyroben z velmi jemného a na dotek příjemného super měkkého polyesteru. Široká škála barev a široká škála dostupných rozměrů činí koberce z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 727 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce Fluffy je kolekce huňatých koberců, jejichž vlas je vyroben z velmi jemného a na dotek příjemného super měkkého polyesteru. Široká škála barev a široká škála dostupných rozměrů činí koberce z této kolekce vhodnými téměř do každé místnosti. Skvěle doplní dekoraci a zútulní ložnici, obývací pokoj, ale i dětský či teenagerský pokoj. Ostatní informace:Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Fluffy |
| Tvar | Atyp |
| Rozměr | 60x90 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 90 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Šedá | Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 90 cm | 90 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: Fluffy | Fluffy — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 60x90 cm | 60x90 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Atyp | Atyp — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Shaggy (vysoký vlas; mäkký) | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |