Koberec GALYA K3779A světle šedý / šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 267 Kč
Kolekce koberců GALYA je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, snadnou údržbou a dlouhou životností. Díky vysoké hustotě tkaní nabízí každý koberec detailně... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 267 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců GALYA je vyrobena z kvalitního polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, snadnou údržbou a dlouhou životností. Díky vysoké hustotě tkaní nabízí každý koberec detailně zpracovaný vzor a příjemný povrch. Kolekce zahrnuje široké spektrum designů od klasických orientálních motivů až po moderní vzory, což umožňuje jejich využití v různých typech interiérů. Koberec GALYA je ideální do obývacího pokoje, ložnice, předsíně či pracovny, přičemž svým vzhledem a kvalitou uspokojí i náročné zákazníky. Vhodný je také pro podlahové vytápění a díky antistatickým vlastnostem je skvělou volbou pro domácnosti s alergiky.▪ Výška: 10 mm▪ Celková hmotnost: 2,35 kg/m²▪ Hustota tkaní: 462 000 bodů/m²▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Bíla,Krémová,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Galya |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Bíla,Krémová,Šedá | Bíla,Krémová,Šedá — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Galya | Galya — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |