Koberec Garda P0540 Vizon ornament, béžový / krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 840 Kč
Koberce z kolekce GARDA budou skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jsou vyráběny v klasických, moderních a abstraktních vzorech a v neutrálních barvách, díky čemuž zapadnou do různých designů... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 840 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce GARDA budou skvělým doplňkem vašeho interiéru. Jsou vyráběny v klasických, moderních a abstraktních vzorech a v neutrálních barvách, díky čemuž zapadnou do různých designů interiéru. Koberce jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který jim dodává odolnost a trvanlivost.▪ Výška vlasu: 10 mm ▪ Celková hmotnost: 2,00 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyester
Parametry
| Barva | Béžová,Krémová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Garda |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Krémová | Béžová,Krémová — Orientální koberce |
| délka: 170 cm | 170 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Garda | Garda — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 120x170 cm | 120x170 cm — Orientální koberce |
| šířka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |