Koberec Giza hnědý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 295 Kč
Koberce z kolekce GIZA budou skvělým doplňkem každého interiéru nebo exteriéru. Díky smyčkovému vlasu a kvalitnímu materiálu, ze kterých jsou tyto koberce vyrobeny jsou odolné oči vodě a UV záření.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 295 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 319 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce GIZA budou skvělým doplňkem každého interiéru nebo exteriéru. Díky smyčkovému vlasu a kvalitnímu materiálu, ze kterých jsou tyto koberce vyrobeny jsou odolné oči vodě a UV záření. Šňůrkové koberce Giza dodají styl každému balkonu či terase. Mají certifikát OEKO-TEX.
▪ Celková tloušťka: 3 mm ▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Hnědá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Giza |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x100 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 100 cm |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Podklad | Polypropylen |
| Země původu | Turecko |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 3 mm |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 100 cm |