Koberec GLAMOUR-SUB 112 stříbrný / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 566 Kč
Glamour-Sub je kolekce luxusních, velmi odolných saských koberců se vlasem, určených pro intenzivní používání v domácích prostředích s vysokým provozem. Vlas koberce je tkaný z odolné polyamidové... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 566 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Glamour-Sub je kolekce luxusních, velmi odolných saských koberců se vlasem, určených pro intenzivní používání v domácích prostředích s vysokým provozem. Vlas koberce je tkaný z odolné polyamidové příze s jutovou úpravou na rubové straně. Díky své odolnosti vůči nečistotám a prachu se polyamidové koberce snadno udržují čisté. Díky své výjimečné měkkosti, typu příze a výšce vlasu 14 mm, vytváří koberec efekt „čmáření“. Po přejetí nebo přejetí rukou je na vlasu viditelná stopa. Glamour-Sub se pyšní mimořádnou barvou – vlas se třpytí, leskne a mění tóny v závislosti na orientaci vlasu, úhlu světla a strany, ze které se na něj díváte. To je typická vlastnost tohoto typu koberce. ▪ Celková tloušťka: 14 mm
▪ Celková hmotnost: 2,30 kg/m² ▪ Materiál: 100% polyamid ▪ Hustota tkaní: 162 000 bodů/m² ▪ Původ Nizozemsko
▪ Luxusní třída: LC 5 (nejvyšší)
Parametry
| Barva | Stříbrná,Šedá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyamid |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | GLAMOUR-SUB |
| Tvar | Obdélník,Čtverec |
| Rozměr | 100x200 cm |
| šířka | 100 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Stříbrná,Šedá | Stříbrná,Šedá — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: GLAMOUR-SUB | GLAMOUR-SUB — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polyamid | polyamid — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 100x200 cm | 100x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 100 cm | 100 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník,Čtverec | Obdélník,Čtverec — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |