Koberec GOLD 325/12
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 200 Kč
Koberec z kvalitního polypropylenového vlákna nabízí výjimečnou odolnost a dlouhou životnost. Je snadno udržovatelný, odolný vůči slunci, bakteriím a molům. Jeho precizní zpracování, krásné barvy a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 200 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kvalitního polypropylenového vlákna nabízí výjimečnou odolnost a dlouhou životnost. Je snadno udržovatelný, odolný vůči slunci, bakteriím a molům. Jeho precizní zpracování, krásné barvy a detailní vzory jsou raritou, která přidává interiéru jedinečný charakter, a to vše za skvělou cenu. Specifikace:
▪ Celková tloušťka: 6,5 mm
▪ Celková hmotnost: 1,35 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Hustota tkaní: 155 000 bodů/m2
Parametry
| Barva | Béžová,Hnědá,Krémová,Antracitová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Gold |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 50x70 cm |
| šířka | 50 cm |
| délka | 70 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Béžová,Hnědá,Krémová,Antracitová | Béžová,Hnědá,Krémová,Antracitová — Orientální koberce |
| délka: 70 cm | 70 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Gold | Gold — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 50x70 cm | 50x70 cm — Orientální koberce |
| šířka: 50 cm | 50 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |