Koberec GOLD TOLEDO 1229/191
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 781 Kč
Koberec s polypropylenovým vlasem. Dobré zpracování a velmi kvalitní příze zaručují odolnost a dlouhé používání. Výrobek se snadno čistí, je odolný vůči slunečnímu záření, všem bakteriím a molům. V... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 781 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec s polypropylenovým vlasem. Dobré zpracování a velmi kvalitní příze zaručují odolnost a dlouhé používání. Výrobek se snadno čistí, je odolný vůči slunečnímu záření, všem bakteriím a molům. V této kvalitě je tak vysoký detail vzoru skutečnou raritou a nádherné barvy to navíc zdůrazňují. Materiál: polypropylen
Celková hmotnost: 1,35 kg/m2
Výška vlasu: 6,50 mm
Parametry
| Barva | Bíla,Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | GOLD |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x225 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 225 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Bíla,Šedá,Černá | Bíla,Šedá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 225 cm | 225 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: GOLD | GOLD — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 160x225 cm | 160x225 cm — Moderní koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Moderní koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Moderní koberce |