Koberec Haga 09301A krémový / béžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 495 Kč
Plocho tkané koberce z kolekce Haga jsou ideální volbou do chodeb, kuchyní a prostor s vysokou frekvencí pohybu díky své odolnosti vůči špíně a nenáročné údržbě. Tkané jsou ze směsi polyesterové a... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 495 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Plocho tkané koberce z kolekce Haga jsou ideální volbou do chodeb, kuchyní a prostor s vysokou frekvencí pohybu díky své odolnosti vůči špíně a nenáročné údržbě. Tkané jsou ze směsi polyesterové a polypropylenové příze, přičemž díky antistatickým vlastnostem nepřitahují prach, což z nich činí vhodnou volbu i pro alergiky. Šňůrkové koberce Haga jsou odolné vůči oděru, snadno se čistí a zachovávají si svůj vzhled po dlouhá léta. Díky moderní technologii tkaní a vysoce odolným materiálům jsou vhodné i pro venkovní použití – bez problémů obstojí na terasách, balkonech či v exteriéru, kde odolávají povětrnostním vlivům.
▪ Celková výška: 4 mm
▪ Celková hmotnost: 1,3 kg/m2
▪ Materiál: 60% polyester, 40% polypropylen
▪ Země původu: Turecko
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polyester,polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | HAGA |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x120 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 120 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Krémová,Béžová | Krémová,Béžová — Orientální koberce |
| délka: 120 cm | 120 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: HAGA | HAGA — Orientální koberce |
| Materiál: polyester,polypropylen | polyester,polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 60x120 cm | 60x120 cm — Orientální koberce |
| šířka: 60 cm | 60 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení,Antistatický | Vhodný pro podlahové topení,Antistatický — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |