Koberec HAMPTON Chick ramka černý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 973 Kč
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška: 13 mm ▪ Celková hmotnost: Cca 2,7 kg/m2 ▪... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 973 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyberte si z naší nabídky koberců v různých barvách, velikostech a vzorech. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů a nevyžadují náročnou údržbu. ▪ Výška: 13 mm
▪ Celková hmotnost: Cca 2,7 kg/m2
▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekce | Hampton |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x150 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Černá | Černá — Orientální koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Hampton | Hampton — Orientální koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Orientální koberce |
| Rozměr: 80x150 cm | 80x150 cm — Orientální koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Geometrické vzory | Geometrické vzory — Orientální koberce |