Koberec Hanse Home ADVENTURES RAVI krémový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 916 Kč
Moderní design nejenže upoutá pozornost v dětském pokoji, ale zve i na veselou hru v obýváku, jídelně nebo na chodbě. Syntetická vlákna ze 100% polypropylenu dělají koberec mimořádně odolným.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 916 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní design nejenže upoutá pozornost v dětském pokoji, ale zve i na veselou hru v obýváku, jídelně nebo na chodbě. Syntetická vlákna ze 100% polypropylenu dělají koberec mimořádně odolným. Syntetická vlákna lze snadno čistit mytím šamponem na koberce, což vašim dětem zaručí spoustu bezstarostných hodin hry. ▪ Celková výška: 7 mm ▪ Hmotnost: 2 kg/m2▪ Materiál: 100% polypropylen
Parametry
| Barva | Krémová,Hnědá,Béžová,Modrá,Cihlová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Dětský pokoj |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Dětský vzor |
| Kolekce | Adventures |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 200x290 cm |
| šířka | 200 cm |
| délka | 290 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Koberce pro dívky |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Koberce pro dívky |
| Barva: Krémová,Hnědá,Béžová,Modrá,Cihlová | Krémová,Hnědá,Béžová,Modrá,Cihlová — Koberce pro dívky |
| délka: 290 cm | 290 cm — Koberce pro dívky |
| Kolekce: Adventures | Adventures — Koberce pro dívky |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Koberce pro dívky |
| Rozměr: 200x290 cm | 200x290 cm — Koberce pro dívky |
| šířka: 200 cm | 200 cm — Koberce pro dívky |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Koberce pro dívky |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Koberce pro dívky |
| Umístění: Dětský pokoj | Dětský pokoj — Koberce pro dívky |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Koberce pro dívky |
| Vzor: Dětský vzor | Dětský vzor — Koberce pro dívky |