Koberec Hanse Home Asmar Amata červený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 670 Kč
Elegantní kolekce Asmar přináší tradiční orientální vzory v zářivých barvách, které dodají interiéru jedinečný šarm. Koberce jsou vyrobeny z měkkého materiálu s nízkou plochou vazbou – jsou příjemné... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 3 670 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní kolekce Asmar přináší tradiční orientální vzory v zářivých barvách, které dodají interiéru jedinečný šarm. Koberce jsou vyrobeny z měkkého materiálu s nízkou plochou vazbou – jsou příjemné na dotek, snadno se udržují a odolají i každodennímu zatížení. Oživte svůj interiér kobercem, který zaujme na první pohled a vydrží léta. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polyester
▪ Celková tloušťka: 5 mm
▪ Hmotnost: 1,10 kg/m²
Parametry
| Barva | Modrá,Červená,Vícebarevná |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polyester |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Orientální vzory |
| Kolekce | Asmar |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 160x230 cm |
| šířka | 160 cm |
| délka | 230 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Orientální koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Orientální koberce |
| Barva: Modrá,Červená,Vícebarevná | Modrá,Červená,Vícebarevná — Orientální koberce |
| délka: 230 cm | 230 cm — Orientální koberce |
| Kolekce: Asmar | Asmar — Orientální koberce |
| Materiál: polyester | polyester — Orientální koberce |
| Rozměr: 160x230 cm | 160x230 cm — Orientální koberce |
| šířka: 160 cm | 160 cm — Orientální koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Orientální koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Orientální koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Orientální koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Orientální koberce |
| Vzor: Orientální vzory | Orientální vzory — Orientální koberce |