Koberec Hanse Home Basic zelený
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 1 148 Kč
Kolekce koberců Basic nabízí moderní řešení pro každodenní použití v interiéru. Díky jednoduchému designu s krátkým vlasem jsou tyto koberce mimořádně všestranné a snadno se kombinují s různými styly... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 1 148 Kč | Do obchodu |
| KoberceKK.cz | Skladem | 1 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce koberců Basic nabízí moderní řešení pro každodenní použití v interiéru. Díky jednoduchému designu s krátkým vlasem jsou tyto koberce mimořádně všestranné a snadno se kombinují s různými styly nábytku a dekorací. Jejich kvalitní zpracování a použití odolných vláken zajišťují výjimečnou trvanlivost, nenáročnou údržbu a dlouhodobý estetický vzhled. Praktičnost, elegance a odolnost se v této kolekci spojují do dokonalé rovnováhy.
Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 9 mm
▪ Hmotnost: 1,90 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Belgie
Parametry
| Barva | Zelená |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | Umělé vlákno |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Chodba |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Basic |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 120x170 cm |
| šířka | 120 cm |
| délka | 170 cm |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková váha | 1900 g/m2 |
| Podklad | juta |
| Využití | Vnitřní |
| Lemování | ano |
| Třásně | Bez třásní |
| Další vlastnosti | Antistatický |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Země původu | Belgie |
| Specifikace materiálu | Polypropylen (vše) |
| Celková výška | 9 mm |
| Šířka | 120 cm |
| Délka | 170 cm |