Koberec Hanse Home Bouclé Jaipur naturální / béžový / bílý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 547 Kč
Kolekce Bouclé přináší přírodní eleganci do každého interiéru. Ručně tkané jutové koberce vynikají svojí robustností, odpuzují nečistoty a snadno se čistí, čímž zaručují praktičnost a dlouhodobou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| KoberceKK.cz Nejlevnější | Skladem | 547 Kč | Do obchodu |
| Nej-koberce.cz | Skladem | 665 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kolekce Bouclé přináší přírodní eleganci do každého interiéru. Ručně tkané jutové koberce vynikají svojí robustností, odpuzují nečistoty a snadno se čistí, čímž zaručují praktičnost a dlouhodobou výdrž. Jejich přirozené odstíny a nadčasový vzhled se harmonicky začlení do jakéhokoli prostoru. Díky jedinečným barevným variacím přírodního materiálu je každý kus originální, což dodává interiéru autenticitu a přirozený šarm. Kolekce Bouclé je ideální volbou pro milovníky přírodních materiálů a udržitelného designu. Specifikace:
▪ Materiál: 100% juta
▪ Celková tloušťka: 10 mm
▪ Hmotnost: 2,50 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Bangladéš
Parametry
| Barva | Béžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | Juta |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | Bouclé |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 60x90 cm |
| šířka | 60 cm |
| délka | 90 cm |
| Celková váha | 2500 g/m2 |
| Podklad | Bez podkladu |
| Využití | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Snadná údržba |
| Způsob výroby | Strojně dělaný |
| Typ produktu | Kusový koberec |
| Celková výška | 10 mm |
| Šířka | 60 cm |
| Délka | 90 cm |