Koberec Hanse Home Clyde Telu béžový / šedý
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 736 Kč
Koberec z kolekce Clyde vyniká robustní plochou tkanou strukturou, která je ideální pro terasy, balkony či zahrady. Jeho vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření zaručuje dlouhou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 736 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberec z kolekce Clyde vyniká robustní plochou tkanou strukturou, která je ideální pro terasy, balkony či zahrady. Jeho vysoká odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření zaručuje dlouhou životnost i při zevním používání. Díky praktickému a elegantnímu designu je koberec vhodný nejen do exteriéru, ale také do interiéru, kde může sloužit jako stylový doplněk každého prostoru. Clyde je koberec, který spojuje funkčnost a nadčasovou estetiku v dokonalé harmonii. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 6 mm
▪ Hmotnost: 1,05 kg/m²
▪ Certifikát OEKO-TEX Standard 100 – garantuje zdravotní nezávadnost a ekologickou bezpečnost
▪ Země původu: Egypt
Parametry
| Barva | Krémová,Béžová,Šedá,Černá |
|---|---|
| Výška vlasu | Smyčkový (velmi nízký; odolný) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Moderní vzor |
| Kolekce | Clyde |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 76x150 cm |
| šířka | 76 cm |
| délka | 150 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Moderní koberce |
| Barva: Krémová,Béžová,Šedá,Černá | Krémová,Béžová,Šedá,Černá — Moderní koberce |
| délka: 150 cm | 150 cm — Moderní koberce |
| Kolekce: Clyde | Clyde — Moderní koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Moderní koberce |
| Rozměr: 76x150 cm | 76x150 cm — Moderní koberce |
| šířka: 76 cm | 76 cm — Moderní koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Moderní koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Moderní koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice,Vnější — Moderní koberce |
| Výška vlasu: Smyčkový (velmi nízký; odolný) | Smyčkový (velmi nízký; odolný) — Moderní koberce |
| Vzor: Moderní vzor | Moderní vzor — Moderní koberce |