Koberec Hanse Home Fancy růžový
Výrobce: Nej-koberce
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 917 Kč
Koberce z kolekce Fancy se vyznačují všestranností díky široké škále velikostí, které umožňují dokonalé přizpůsobení každému interiéru. Kvalitní zpracování a odolná vlákna zajišťují dlouhou životnost... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| Nej-koberce.cz Nejlevnější | Skladem | 917 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Koberce z kolekce Fancy se vyznačují všestranností díky široké škále velikostí, které umožňují dokonalé přizpůsobení každému interiéru. Kvalitní zpracování a odolná vlákna zajišťují dlouhou životnost a snadnou údržbu, což je činí praktickou a estetickou volbou. Moderní jednobarevné vzory jsou univerzální a dodávají prostoru nadčasovou eleganci. Specifikace:
▪ Materiál: 100% polypropylen
▪ Celková tloušťka: 7 mm
▪ Hmotnost: 1,07 kg/m²
Parametry
| Barva | Růžová |
|---|---|
| Výška vlasu | Nízky vlas (snadná údržba) |
| Materiál | polypropylen |
| Umístění | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice |
| Speciální vlastnosti | Vhodný pro podlahové topení |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekce | fancy |
| Tvar | Obdélník |
| Rozměr | 80x200 cm |
| šířka | 80 cm |
| délka | 200 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednobarevné koberce |
|---|---|
| Výrobce: Nej-koberce | Nej-koberce — Jednobarevné koberce |
| Barva: Růžová | Růžová — Jednobarevné koberce |
| délka: 200 cm | 200 cm — Jednobarevné koberce |
| Kolekce: fancy | fancy — Jednobarevné koberce |
| Materiál: polypropylen | polypropylen — Jednobarevné koberce |
| Rozměr: 80x200 cm | 80x200 cm — Jednobarevné koberce |
| šířka: 80 cm | 80 cm — Jednobarevné koberce |
| Speciální vlastnosti: Vhodný pro podlahové topení | Vhodný pro podlahové topení — Jednobarevné koberce |
| Tvar: Obdélník | Obdélník — Jednobarevné koberce |
| Umístění: Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice | Kuchyně,Obývací pokoj,Ložnice — Jednobarevné koberce |
| Výška vlasu: Nízky vlas (snadná údržba) | Nízky vlas (snadná údržba) — Jednobarevné koberce |
| Vzor: Bez vzoru | Bez vzoru — Jednobarevné koberce |